logo bip
DZIEN PRZEDSZKOLAKA

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dnia 20 września obchodzimy Dzień Przedszkolaka. 🙂 Z tej okazji wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji pod hasłem: „Dzień Przedszkolaka- ważne święto, uczcijmy je tańcem i piosenką!” Wspólnie z dziećmi z całego przedszkola zaśpiewaliśmy piosenkę pt.: „Życie Przedszkolaka”. Byliśmy także w kinie i obejrzeliśmy film animowany: „Jak zostałem samurajem”.

W tym dniu dzieci otrzymały breloczki (zakupione przez rodziców) w kształcie muchomorków, które będą służyć jako zaznaczenie swojej obecności na tablicy korkowej. W miłej i radosnej atmosferze upłynął nam ten dzień!

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Muchomorki na Facebook:

Informacje o grupie Muchomorki

Kadra:
Wychowawcy gr.:
Klaudia Bilińska
Beata Kucharz

Nauczyciel Religii:
Katarzyna Błażewicz

Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka-Piechut

Pracownik prac lekkich:
Elżbieta Wiedera
Alina Szturo

j. angielski:
poniedziałek 9:15 – 9:45
piątek 12:00 – 12:30

religia:
środa 13:30– 14:00
czwartek 13:30 – 14:00

Inne wpisy z grupy Muchomorki

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content