logo bip

Dzień Otwartych Koszar

W dniu 23 kwietnia, nasze przedszkolne Żabki i Muchomorki miały okazję odwiedzić 100 Batalion Łączności w Wałczu. To wyjątkowe wydarzenie odbyło się w ramach Dnia Otwartych Koszar, podczas którego nasze przedszkolaki poznawały fascynujący świat jednostki wojskowej. Dzieci z bliska mogły przyjrzeć się codziennej służbie żołnierzy i zapoznały się ze sprzętem wojskowym. Dowiedziały się o zawodzie żołnierza oraz mogły od środka, podziwiać bojowe pojazdy wojskowe, co cieszyło się największym zainteresowaniem. Całe wydarzenie odbywało się pod czujnym nadzorem i opieką żołnierzy. Nasze dzieci tak bardzo zaangażowały się w te „wojskowe manewry”, że wracając do przedszkola, maszerowały jak prawdziwi żołnierze. Kto wie, być może wśród naszych wychowanków znajdą się tacy, którzy w przyszłości zdecydują się na służbę wojskową. Wizyta w jednostce wojskowej dostarczyła naszym dzieciom niezapomnianych wrażeń i pozostawiła po sobie wiele cennych wspomnień.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Katarzynie – mamie Dawida za ogromne zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu tej wyjątkowej wizyty.

Dzięki takim doświadczeniom nasze Żabki i Muchomorki mogą lepiej zrozumieć i docenić trudną pracę oraz poświęcenie osób służących w wojsku, a także rozwijać swoją wiedzę o świecie.

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content