qrf

Dzień Jeża oraz Dzień Pluszowego Misia

10 listopada 3- latki obchodziły w przedszkolu Dzień Jeża. Celem świętowania tego dnia było przypomnienie dzieciom, iż jeże to zwierzęta chronione. Przedszkolaki miały okazję poszerzyć wiadomości dotyczące środowiska naturalnego jeży, ich wyglądu, sposobu poruszania się, odżywiania oraz w jaki sposób przygotowują się do zimy. Dzieci rozwiązywały zagadki, wystukiwały rytmy na boom boom rurkach, największą frajdą była zabawa ze światłem i odkrywanie co kryje się w brzuchu jeżyka.

24 listopada Zajączki bawiły się ze swoimi pluszowymi niedźwiadkami podczas grupowych obchodów dnia misia.

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Zajączki