DZIEŃ DZIECKA ” Witamy w ZOO”

Dzień Dziecka to najradośniejszy dzień, na który czekają młodsze i starsze Przedszkolaki! Tego dnia dzieci otrzymały bilet wstępu do ZOO! Nasz ogród przedszkolny zmienił się w ogród zoologiczny. Można było w nim spotkać krokodyle, małpy, papugi, lwa, kangura a nawet ośmiornice. Głównymi bohaterami była zebra i żyrafa, które zabawiały gości. W naszym ZOO można było zobaczyć również prawdziwego węża, sowę oraz myszki! Czekało tu na dzieci również wiele atrakcji tj. ścieżki sensoryczne, tory przeszkód, skoki w workach, tańce przy muzyce, pokaz wozu strażackiego oraz lody z krówki. Raz jeszcze składamy ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy wspierali nas podczas Dnia Dziecka! Dziękujemy również Radzie Rodziców i wszystkim Rodzicom za prezent – ogromny zestaw zabawek do piaskownicy!

To był FANTASTYCZNY DZIEŃ DZIECKA!