Drzewko przyszłości :)

Podczas radosnych obchodów urodzin miasta przez nasze przedszkole, szczególnym momentem było wręczenie dzieciom przez Radę Rodziców symbolicznego upominku – drzewka do zasadzenia. Ten piękny gest stał się nie tylko miłą niespodzianką, ale przede wszystkim lekcją troski o przyrodę i odpowiedzialności za przyszłość. Z wielkim zaangażowaniem i radością dzieci posadziły swoje drzewko, wierząc, że będzie rosło razem z nimi – silne, zdrowe i pełne życia. To wyjątkowa pamiątka, która z biegiem lat stanie się symbolem ich dzieciństwa oraz wspólnego świętowania urodzin miasta.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ten niezwykle wartościowy i wzruszający gest, który na długo pozostanie w naszej pamięci. 💚 A Panu Krzysiowi – za pomoc w jego zasadzeniu.

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.