logo bip
co zakładamy gdy pada deszcz

Co zakładamy gdy pada deszcz

Aktywność dzieci polegała na wysłuchiwaniu i nazywaniu różnych dźwięków związanych z deszczem i pogodą, wygrywaniu różnych rodzajów deszczu na materiałach nazywanych nieużytki (folie, gazety) oraz na instrumentach perkusyjnych. Przedszkolaki malowały palcem farbami parasol i padający deszcz, uczyły się na pamięć wiersza D.Gellner „Wiatr i chmurki”, a także przeliczały w zakresie trzech, nazywały kolory i wielkości parasoli. Bawiliśmy się w parach z parasolami, które dzieci przyniosły do przedszkola.

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Zajączki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Beata Kucharz
Anna Lasecka
Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka – Piechut
Pomoc nauczyciela:
Dorota Suchenek
Pracownik prac lekkich:
Alina Szturo

j. angielski :
poniedziałek 9:00 – 9:15
środa 9:45– 10:00

Inne wpisy z grupy Zajączki

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content