logo bip
dzieci bajka pszczoły

Bajkowo i słodko u Zajączków

Nasza przygoda z Małym Misiem trwa – Zajączki bawiły się w Misiowego „Bajarza”. Na początku dzieci poznały historyjkę skąd się bierze papier oraz jak wyglądają etapy powstawania książki. Następnie dzieci rysowały i malowały karty do Misiowej książeczki – każda karta stanowiła osobną opowieść.

*****************************************************

Braliśmy też udział w zajęciach z panem pszczelarzem – przedszkolaki poznały zawód pszczelarza i jego strój do pracy, oglądały ule oraz pszczoły w przeszklonym ulu. Podziwiały różnorodność produktów uzyskiwanych dzięki pracy pszczół.

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Zajączki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Beata Kucharz
Anna Lasecka
Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka – Piechut
Pomoc nauczyciela:
Dorota Suchenek
Pracownik prac lekkich:
Alina Szturo

j. angielski :
poniedziałek 9:00 – 9:15
środa 9:45– 10:00

Inne wpisy z grupy Zajączki

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content