23 kwietnia, nasze piękne miasto Wałcz, obchodziło swoje urodziny. Z tej okazji, w naszym przedszkolu, w piątek – 24 kwietnia, odbyła się wyjątkowa uroczystość przygotowana przez najstarszą grupę dzieci – BIEDRONKI. Starszaki z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały piękny występ artystyczny, który był wyrazem ich radości i dumy z miejsca, w którym mieszkają. Swoim tańcem zachwyciły nas również SŁONECZKA.
W wydarzeniu uczestniczyli zaproszeni goście – Pani Dyrektor, Pani Burmistrz – Pani Hanna Szynkaruk-Szpynda, przedstawiciele Rady Rodziców oraz wszystkie dzieci i pracownicy przedszkola.
Mali artyści zachwycili publiczność występem pełnym piosenek, wierszy i tańców, nawiązujących do naszego miasta i jego wyjątkowego charakteru. Nie zabrakło także wspólnego odśpiewania „Sto lat”, które wybrzmiało bardzo uroczyście i radośnie. Kulminacyjnym momentem było pojawienie się tortu, który wywołał na twarzach dzieci ogromne uśmiechy. Po uroczystości nastąpiła degustacji torta.
To było piękne, pełne ciepła i wspólnoty wydarzenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.




